Originele Oude houten Nepalese Kruik met deksel

Aura peeperkorn Originele Oude houten Nepalese Kruik met deksel

Terug naar overzicht

€ 69,95

(0)

Originele Oude houten Nepalese Kruik met deksel

  • Artikelcode: 1928
  • EAN: 120001928

  • Niet op voorraad

Productomschrijving

Houten kruik met deksel – Aura Peeperkorn

Deze bijzondere houten kruik van Aura Peeperkorn is een karaktervol woonobject met een stoere, doorleefde uitstraling. De hoge, licht taps toelopende vorm en de subtiel ingesneden ringen geven de kruik haar robuuste en ambachtelijke karakter.

Het hout heeft prachtige, donkere kleurnuances die variëren van warm bruin tot bijna zwart. De zichtbare houtstructuur, verweerde plekken, kleine oneffenheden en natuurlijke gebruikssporen maken de kruik extra sfeervol. Deze imperfecties zijn kenmerkend voor de stijl van Aura Peeperkorn en zorgen ervoor dat ieder exemplaar een unieke uitstraling heeft.

De kruik is voorzien van een los houten deksel met een sierlijke knop. Het grove touw en het kleine stukje geruite stof vormen een speels en authentiek detail. Met het deksel erop is de kruik al een prachtig decoratief object op zichzelf.

Zonder deksel is de kruik perfect te gebruiken als basis voor een sfeervol boeket kunstbloemen. Vul haar met enkele grote kunstbloemen, luchtige bloesemtakken, eucalyptus of een compleet kunstboeket in zachte, natuurlijke tinten. Door de donkere kleur van het hout komen oudroze, beige, crème en vergrijsde groentinten bijzonder mooi tot hun recht.

Zet de kruik op een sidetable, dressoir, oude houten tafel of in een ruime vensterbank. Ook prachtig te combineren met andere doorleefde woonaccessoires, zoals houten ornamenten, stenen schalen en sfeervolle windlichten.

De kruik is gemaakt voor decoratief gebruik en is niet waterdicht. Gebruik haar daarom uitsluitend met kunstbloemen, kunsttakken of droogbloemen.

Afmetingen: ca. Ø19 × H28 cm
Merk: Aura Peeperkorn
Materiaal: hout
Kleur: donkerbruin tot bruinzwart
Inclusief: los houten deksel en decoratief touwdetail
Gebruik: geschikt voor kunstbloemen, kunsttakken en droogbloemen
Bijzonderheden: natuurlijke imperfecties en gebruikssporen maken ieder exemplaar uniek
Niet geschikt om rechtstreeks met water te vullen

 

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Herbers Lifestyle 9 / 10 - 1 Reviews @ Kiyoh
    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »